Strona główna

Bravo - Pizzeria i Restauracja

Prawdziwa włoska pizza w Rudzie Śląskiej

O firmie

Pizzeria BRAVO powstała w roku 2000, pierwszy lokal został otwarty w Rudzie Śląskiej - Goduli. Nasza pizzeria zasłynęła z wyśmienitej pizzy i grona zadowolonych klientów, ponieważ od samego początku naszym celem było oferowanie produktów najwyższej jakości.

Działania nasze zostały docenione, a duże zapotrzebowanie na nasze produkty pozwoliło nam na rozszerzenie naszej działalności o kolejne dwie pizzerie, które mają swoją lokalizację w Nowym Bytomiu i Bielszowicach.

Pizzeria BRAVO specjalizują się zarówno w "pizzy na telefon" jaki i wyśmienitej pizzy w lokalu. Oferujemy 36 rodzajów pizzy na grubym i cienkim cieście w zależności od życzenia klienta oraz zestawy i dania fast - food jak również szeroki wybór dodatków, sosów...

Dbamy o to aby nasza pizza była wyśmienita i sposób jej wyrobu opieramy na oryginalnych recepturach, naturalnych składnikach bez polepszaczy oraz produktów najwyższej jakości. Duży nacisk kładziemy na szkolenia pracowników, jak również wymagania jakościowe i w tym celu wprowadziliśmy system HACCP.

Przez ponad 10 lat działalności na rynku przekonaliśmy do siebie szerokie grono klientów, a to dzięki nie tylko jakości wyrobów, ale również dzięki sprawnemu dowozowi na terenie Rudy Śląskiej oraz miast obrzeżnych Zabrza, Świętochłowic i Bytomia.

Miła atmosfera oraz wysoka jakość jest naszym priorytetem,
ponieważ satysfakcją dla nas jest zadowolony i najedzony klient

SPOTKAJ SIĘ Z NAMI W NASZYCH LOKALACH
Zespół PIZZERII BRAVO